Restauracja z placem zabaw w Trójmieście

Restauracja Sempre, Sopot

W pogodę taką jak w ostatni weekend aż szkoda siedzieć pod dachem. W związku z tym zrobiliśmy trójmiejski przegląd restauracji z placami zabaw na powietrzu. W końcu rodzicom też coś od życia się należy:-) Jeśli znacie jeszcze inne miejsca warte polecenia, wpiszcie proszę w komentarzach lub piszcie do nas – dodamy do listy. Kolejność poniżej przypadkowa.

1. Pomarańczowa Plaża (Sopot, Emilii Plater 19) Plac zabaw na piachu, dobrze urządzony. Nasłonecznione zarówno miejsce do zabawy jak i stoliki. A do tego całkiem smacznie (w menu makarony, pizza, ryby, zupy). Stojaki na rowery. Niestety obsługa nie zawsze daję radę.

2. Tawerna Nadmorska (Gdańsk, Hallera przy deptaku)
Duży plac zabaw na słońcu. Dania rybne. Smaczne zupy. Jest gdzie zaparkować rower.

3. Sempre (Sopot, Grunwaldzka)
O tym miejscu już pisaliśmy. Dobra włoska kuchnia, spory trawiasty teren z huśtawką i zjeżdzalnią. Nie ma problemu z przypięciem roweru. Idealne miejsce na ciepłe dni. Większość jednak w cieniu więc dobre miejsce na ciepłe dni.

4. Mera Spa Hotel (Sopot,
Bitwy pod Płowcami 59, przy deptaku)
Miejsce nasłonecznione, jest gdzie przypiąć rower. Plac zabaw nie jest duży, ale dzięki łatwo jest upilnować dzieci. Restauracja jest jednak dosyć droga i nie powala na kolana.

5. Plaża w Gdyni
O placu zabaw już pisaliśmy. Jest ogromny, więc raczej ciężko będzie spokojnie usiąść w jednym miejscu. Ale za to Wasze dzieci bez względu na wiek nie będą dię nudziły. W żadnej z okolicznych restauracji jednak nie byliśmy, więc trudno nam coś polecić

6. Zajazd pod Olivką (Gdańsk, okolice ZOO, ul.Kościerska) Smacznie, z placem zabaw, w tym z trampoliną. Latem dania z grilla. Przystępne ceny.

 

Tags: , , , , , , , , ,