Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/trigohost/public_html/natrzechkolkach/public_html/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/trigohost/public_html/natrzechkolkach/public_html/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Sopot w chłodny dzień, czyli place zabaw na każdą pogodę | Na trzech kółkach

Sopot w chłodny dzień, czyli place zabaw na każdą pogodę

Zatoka Sztuki plac zabaw

Sopot. Jednym z powodów, dla których go lubimy są place zabaw. Niby nic niezwykłego, ale w połączeniu z widokiem na błekitną zatokę, nawet w chłodny dzień, po prostu chce się tu być:-) Potem jeszcze tylko lody „u Włocha” i dzień można uznać za udany:-)

Najczęściej odwiedzany przez na place zabaw w Sopocie to ten obok Sfinksa. Drugi ulubiony znajduje się 200 metrów dalej obok Zatoki Sztuki. W stronę Gdyni znajduje się też jeden bezpośrednio na plaży obok Plaży Piratów. Natomiast w stonę Gdańsk są dwie restauracje z placami zabaw: Pomarańczowa Plaża i hotel Mera.

Zwłaszcza w sezonie do Sopotu lepiej nie wybierać się autem. My jednak także zimą łączyliśmy przyjemne z pożytecznym:) Łączyliśmy trening biegowych z przerwą na zabawę dla dzieci. Pogoda nadal jest kapryśna, ale wiosna tuż tuż, więc zamiast czekać na +20, polecamy Wam ruszyć się do Sopotu w najbliższy weekend. Jest gdzie!

Tags: , , , , , , , , , , , , ,